אירועים עסקיים

יצירת אירוע עסקי היא מכוונת-מטרה למינוף והעצמה.
מטרה שיווקית של תדמית וחשיפה המיועדת בדרך כלל לקהל חיצוני, כמו אירועי שיווק, אירוע תדמיתי, אירוע השקה, אירוע לקוחות, אירוע הנהלה, ערבי גאלה או השקות מסחריות, וכו'

הפקת אירוע עסקי דורשת היכרות מעמיקה והבנה רבה של עולם האירועים, מחד, ועולם העסקים, מאידך. אירוע עסקי מחובר לערכי הארגון, לתדמיתו ולמסריו. הוא מיועד ליצור חשיפה חיובית, ולהגביר את האהדה לחברה והטמעת מסריה של החברה בקרב קהל היעד שלה.
אירועי שיווק הם יעילים ואפקטיביים – משפיעים על תדמית החברה ומספקים התרגשות וחוויה. האירוע יוצר בין משתתפיו קשר בלתי אמצעי ומעל לכול הוא כלי שיווקי פנימי – מנוף והזדמנות המביאים לגידול באהדה לחברה, במודעות, בחיבור הרגשי, בנאמנות ולבסוף בתוצאה: המכירות.
זוהי גם דרך מצוינת להעביר מסרים תקשורתיים, ולבנות את עולמה התרבותי של החברה.

אנו רואים בהפקת אירוע עסקי אתגר יצירתי, המתחיל בסיעור מוחין ובדיאלוג עם הלקוח, על מנת לאפיין את האירוע, ליצוק את הפורמט הנכון, לבנות את הרעיון המרכזי ולגבש את
הקריאטיב המנצח. גיבוש וכיבוש המטרות העסקיות מתבצעים בהלימה ליעד הסופי של החברה, המדויק והמתוכנן מראש.

לנו יש את הידע, היכולת והכלים ליצור עבורכם את החוויה האולטימטיבית, את האירוע שישקף בצורה הטובה ביותר את זהותה של החברה, חזונה וערכיה ויחבר את המותג לקהל היעד תוך כדי בידור והנאה צרופה. אנו נציע לכם אינספור אפשרויות ודרכים להגברת התועלת הרגשית שהלקוח שלכם יחושו לגבי החברה, ויקנו לאירוע את הערך המוסף הנדרש כדי לבדלה ולהפכה למובילה.

חברתנו זכתה להפיק מיום הקמתה אירועים מגוונים לחברות מובילות במשק הישראלי, בתחומי התקשורת, היי-טק, אופטיקה, פרמצבטיקה, משרדי עורכי דין, הוצאות לאור ועוד, וזוכה להערכה רבה על פעילותה הפורייה. עם השנים, רכשה החברה קהל לקוחות נאמן, החוזר אליה שוב ושוב, שנה אחרי שנה.

חזרה לתחילת העמוד

 • צור קשר

  השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם:

  שם

  טלפון

  מייל

  סוג האירוע

 • כדי לראות את הפרטים הקטנים...
  לחץ כאן
 • חדשות ומבצעים

  No data available!
 • מאמרים אחרונים