אירועים מיוחדים

אילנית זוהר – טיפים לאירוע חוויתי במיוחד:

האביב בפתח , הריח המשכר באוויר, הצבעוניות פורחת מכל עבר וזה סימן שעונת החתונות והאירועים המשמחים עוד רגע קט כאן….
ההתרגשות, החגיגה, הפרפרים בבטן ובאוויר… הרגע הגדול הגיע. אז בכדי לא להוריד מההתרגשות ולגרוע מהחגיגה הכנו ציוני דרך שילווו אתכם בדרך להצלחת האירוע.
אילנית זוהר מפיקת ארועים מחברת זוהר SPECIAL EVENTS  מאמינה שהאירוע צריך לשקף את אישיותכם, טעמכם וסגנונכם. "קונספט האירוע נבנה ומגובש בהתאמה מלאה ללקוח, ליצירת חוויה מרגשת ובלתי נשכחת. כל לקוח הוא עולם ומלואו ולכן חשוב למלא את רצונותיו בדייקנות מרבית", היא מצהירה.
"לכל חגיגה יש הכנות רבות מאחורי הקלעים, ויש הכנות שעלולות למרוט את העצבים .אמנם קופידון עשה את העבודה הקלה וירה את חץ האהבה ואנו נשמח לסייע בכדי לעשות את העבודה הרצינית ולהכין אירוע מרגש עבורכם".
החברה שפועלת כעשור בעולם ההפקות ועיצוב אירועים מיוחדים בארץ ובעולם,  מציעה הפקת אירועים יוקרתיים מעולמות תוכן שונים – אירועים פרטיים, אירועים עסקיים ואירועי קונספט. כל אירוע מעוצב, ליצירת אווירה מושלמת המזוהה עם אישיותם וסגנונם של המארחים. התאמת הקונספט, עיצוב החלל והדקורציה, בחירת הגוון המוביל, המגע הקולינרי, ההתרחשות הבימתית ושאר הפרטים הגדולים והקטנים המתמזגים לשלמות הרמונית אחת, שנדמה כאילו כך נולדה מתחילתה.

 אילנית מעידה על עצמה שנולדה עם האהבה והמשיכה ליופי, לסגנון ולשיק, ועם השנים הפכה את אהבתה למקצוע. חותמה האישיניכר בכל הפקה ובכל אירוע. הטאץ' האישי והייחודי לה, יכולות הארגון והביצוע והקשרים שרקמה עם השנים – כל אלה תורמים ליצירת החוויה המושלמת, המוגשת מתוך כבוד ואהבה רבה למקצוע. היא משלבת בעבודתה קריאטיביות, תיאטרליות, חדשנות,  מקוריות ואלמנטים מפתיעים שיהפכו את חלום האירוע שלכם למציאות.

מאמרים אחרונים